KONST / Litografier / Färglitografi 13824503
nr 1382 4503
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/310. Motivet: 24x43, yttermått inklusive ram: 44x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:41:22
27/2 11:01:56
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson